Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie na miejscu były banery i okrzyki byłem na Ukrainie około 30 razy zawsze miło wspominałem do 1990r. 3 razy wracałem do kolejki z powodu widzimisie celnika raz za 2 kg mandarynek,2-gi raz za słoik 3l śmietany podarowany przez gospodynię,3-ci raz wysyłany byłem do ubikacji bo nażmioł knopku w jakimś badylu i coś tam piszczało.dopiero jak powiedziałe,że u nas się nie sra i  nie szczy na rozkaz dał spokój.Zamiast przekroczyć granicę o 8 rano przekroczyłem o 20-tej.Od tamtej pory nie jeżdżę bo nie znoszę upokorzeń.Natomiast kilkanaście razy przyjmowałem u siebie po kilku dorosłych panów po kilka dni organizując im zarobek.Normalni prości ludzi są do rany przyłóz , najgorsi rozparzeńcy na byle urzędzie.U jednej pani która wyjechała z Polski w 1945r.koleżanka mojego ojca z podstawówki później wieloletnia sąsiadka jego,przyjeżdżała czesto w celach odwiedzinowo-handlowych bedąc w gościnie u niej jej zięć tzw.tajniak aby się popisać strzepywał papierosy z popiołu do żyrandola,już wtedy wszyscy palący wychodzili palić na poza mieszkanie.Taki na pewno by ryzał.Po takich kilku upokorzeniach mam określone odczucia,a słuchałem wielu opowieści ludzi z okolic Hrubieszowa,Tomaszowa i Narola co wyprawiali pseudo-patrioci  z naszymi obywatelami.Nie jestem źle usposobiony ale jedna starsza Pani Ukrainka koło Łucka powiedziała,że wielu trzeba trzymać za mordę krótko bo tylko taki jest sposob na durniów i rozparzeńców.
To musiałeś być jakąś jak to mówi dzisiejsza polska młodzież "lepką pizdeczką" bo sam wielokrotnie przekraczałem granicę polsko - ukraińską i jakoś nie zauważyłem żeby chamstwem, czy innym walorami ukraińscy celnicy przewyższali polskich ( a polscy celnicy to zdrowe chamidła ), przynajmniej nie w stopniu w którym bym miał o to ból dupy i obnosił się z nim na forach internetowych. Bo to naprawdę żałosne. Może też płaczesz na forach że cię koledzy trzepali w podstawówce na przerwach? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Як не дивно, але розуму в поляків які тут відпислись не багато. Допустим приїдете ви в Україну, кого ви будете різати? Я живу в Україні - ніколи за все життя тут ніхто не говорив про бандерівців. Як ви будете шукати тих "бандерівців" ? Хто буде вирішувати - бандерівець та людина чи ні? Ніколи себе не вважав бандерівцем - хочаб тому що бандерівців вже немає більше як 50 років.   Так от, я питаю - ХТО буде вирішувати кого різати а кого ні?   Тобто якісь поляки - хочуть приїхати в Україну  і вбивати мирних людей, без суда і слідства, бо вони так вирішать?? Я все правильно зрозумів? І хто ви після цього?
Oj tam, poprostu kurzymi móżdżkami pseudonarodowców polskich manipuluje się z rozbrajającą prostotą - ot wystarczy że zaczniesz żewnie płakać przy dźwiękach bałałajki nad cięzkim losem Polaków, których to aż po dziś dzień Ukraińcy mają ponoć chieć "rezać". Nie musisz mu nawet przedstawiać dowodów, wystarczy że dolejesz więcej wódki i ju ż taki kurzy móżdżek przyjmie cię jak swojego, no bo wróg by  z nim przecież nie pił i nie dolewał. To swój chłop musi być, a swoi nie kłamią. CO NIE WAŃKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna bronic ukraincow jak przedstawiciele ich narodu (poorszenko itp) uzywaja czerwono-czarnych barw.Takie kolory przyjeli banderowcy,ktorzy dokonali rzezi na naszym narodzie na Wolyniu i w Malopolsce Wschodniej.Nie patrzyli czy zabijaja dzieci kobiety.Rzneli wszystkich jak leci. Ja mam dzisiaj siedziec cicho? Udawac ze oni sa naszymi bracmi ,skoro pluja mi w twarz.Nie chce ich przeprosin.Chce tylko aby potepili zbrodnie dokonane przez ich dziadkow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeź na Wołyniu była efektem ogłupienia narodu ukraińskiego przez polityków (jak zawsze). Ludzie, żyjący przez lata w zgodzie z Polakami nagle zaczęli zabijać, ale ten który nie chciał zabić swojej żony Polki czy własnego dziecka też ginął. Jeden Ukrainiec zabijał, inny ratował Polaków - tak się stało z moją rodziną. Więc przestańcie siać nienawiść i pozwólcie ludziom normalnie żyć! Brawo dziewczyny, widać kto ma jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraincy to falszywi , bezczelni i primitywni ludzie. Zawsze kiedy zamieszkiwali Panstwo Polskie jako mniejszosc bylo im z Polakami nie po drodze( powstania kozackie,rzez humanska 1768r, pozniej dwie wojny o granice IIgiej RP , wojna o Lwow, terroryzm OUN w 20leciu miedzywojennym, kolaboracja ukraincow z Niemcami , rzez Wolynska).Na ukrainie zachodniej nienawisc do Polakow jest wciaz zywa , a kwesti rzezi wolynskiej to mit wg nich. Krew mnie zalewa , kiedy widze faszystow banderowskich z flagami upa propagujacymi bajke o bohaterstwie ukraincow podczas wojny i ich roli w walce o wolna ukraine.NIedlugo 11go Lipca mamy 72 rocznice Rzezi Wolynskiej i i zacznijmy sobie przypominac co oni robili z Polakami kiedys ( nie szczedzili kobiet w ciazy i niemowlat) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraincy to falszywi , bezczelni i primitywni ludzie. ...Na ukrainie zachodniej nienawisc do Polakow jest wciaz zywa , a kwesti rzezi wolynskiej to mit wg nich. ....
  Шановні поляки, я живу на Заході Україні - те що ти написав, цілковита брехня, до поляків тут завжди відносились добре, навіть краще чим ви цього заслуговуєте (як не дивно). Доречі, якщо хтось з ваших був у Львові - запитайте їх, яке відношення до них було коли вони приїжали в Україну.   Не вірте тролям і брехунам.   П.С. Перекладіть хтось будь ласка на польську, бо читати я їх можу, а писати ні( П.П.С. Це не рускій язик, як тут дехто подумав, я пишу по українськи.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKRy go home nie chcemy was w PLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeź na Wołyniu była efektem ogłupienia narodu ukraińskiego przez polityków (jak zawsze). Ludzie, żyjący przez lata w zgodzie z Polakami nagle zaczęli zabijać, ale ten który nie chciał zabić swojej żony Polki czy własnego dziecka też ginął. Jeden Ukrainiec zabijał, inny ratował Polaków - tak się stało z moją rodziną. Więc przestańcie siać nienawiść i pozwólcie ludziom normalnie żyć! Brawo dziewczyny, widać kto ma jaja!
Nie była efektem ogłupienia Ukraińców  przez polityków, tylko efektem niekompetentnej polityki rządu w Warszawie względem ukraińców, polityki dążącej do polonizacji Ukraińców wbrew ich woli.   Ponadto do tego dochodziły napięcia na linii wieś ( Ukraińcy ) - dwór ( Polacy - szlachta ) silne w tym czasie nawet na etnicznie polskich terenach między polskimi chłopami a polską szlachtą.   Do tego sporo popsuła w relacjach akcja burzenia przez rząd warszawski świątyń prawosławnych na Chełmszczyźnie i Podlasiu.   A i warto wspomnieć o prowadzeniu przez żąd polski umyslnej i z premedytacją akcji kolonizacyjnej na Ukrainie, w momencie gdy ukraińscy chłopi cierpieli na głód ziemii osiedlano tam Polaków co potęgowało napięcia miedzyetniczne.   Polacy jak widać czystego sumienia wobec Ukraińców w czasach przedwojennych nie mieli, tego każdy Polak może być pewien.   Właściwie fundowali w tamtych czasach Ukraińcom, to co kiedyś Niemcy fundowali Polakom. Potem wielkie zdziwienie, że ktoś miał do nich żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKRy go home nie chcemy was w PLu
To oddajcie Ukrainie ziemie wschodnie, które niegdyś były częścią Rusi Kijowskiej, i na których przez wieki, aż do akcji Wisła mieszkali Ukraińcy. Teraz Ukraińcy  mieszkają na ziemiach odzyskanych. Tak więc jesteście otoczeni.  :) Szach mat, podziękujcie komunistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tam ksenofobia?Baner dotyczy slugusow Hitlera i mordercow.a nie ukraincow jako calosci.Czytajac te komentarze to smiech bierze, jakie ziemie ukrainskie?Jacy ukraincy?przez jakie wieki?Nawet nazwa ukraina pochodzi z jezyka polskiego.Jaka by polityke nie prowadzil to i tak zawsze mordowaliscie gdyz macie we krwi wiecej krwi stepowych koczownikow niz europejskiej.Jestescie narodem kundli w sensie mieszancami a marzy wam sie czysta nacja.Smiech normalnie.Miedzy zalem a mordami ktore urzadzaliscie jest ogromna roznica.Jestescie podlym plemieniem ,stworzonym do sluzenia innym.To wlaziliscie w dupe niemca a pozniej ruskim.Niedlugo sie Putin z wami rozprai.Marza wam sie nasze ziemie a nawet"swoich " nie potraficie obronic vide Krym ktrory wasz nigdy nie byl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oddajcie Ukrainie ziemie wschodnie, które niegdyś były częścią Rusi Kijowskiej, i na których przez wieki, aż do akcji Wisła mieszkali Ukraińcy. Teraz Ukraińcy mieszkają na ziemiach odzyskanych. Tak więc jesteście otoczeni. :) Szach mat, podziękujcie komunistom. ODPOWIEDŹ Kto Ciebie historii uczył !? Lwów i okolice to nie są ziemie żadnej RUSI!!!!. Są to rdzennie Polskie ziemie zamieszkiwane przez Lechickich Lędzian, które Ruś próbowała nam kilkukrotnie odebrać, stąd tyle tam było ukraińskich popaprańców którym w głupich łbach się poprzewracało , jakiś idiota im wmówił ,że to ich tereny aż po San i mordowali Polaków na ich własnym terenie i stąd akcja Wisła , której zadaniem było wypędzenie morderców. Niestety wbijcie sobie do głów kiedyś je odzyskamy i za Wołyń podziękujemy na 362 sposoby i to jest tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŁYNIA NIE PAMIĘTAM!!!
Przypomnimy Ci!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oddajcie Ukrainie ziemie wschodnie, które niegdyś były częścią Rusi Kijowskiej, i na których przez wieki, aż do akcji Wisła mieszkali Ukraińcy. Teraz Ukraińcy mieszkają na ziemiach odzyskanych. Tak więc jesteście otoczeni. :) Szach mat, podziękujcie komunistom.
Kto Ciebie historii uczył !?   Lwów i okolice to nie są ziemie żadnej RUSI!!!!. Są to rdzennie Polskie ziemie zamieszkiwane przez Lechickich Lędzian, które Ruś próbowała nam kilkukrotnie odebrać, stąd tyle tam było ukraińskich popaprańców którym w głupich łbach się poprzewracało , jakiś idiota im wmówił ,że to ich tereny aż po San i mordowali Polaków na ich własnym terenie i stąd akcja Wisła , której zadaniem było wypędzenie morderców. Niestety wbijcie sobie do głów kiedyś je odzyskamy i za Wołyń podziękujemy na 362 sposoby i to jest tylko kwestia czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tam ksenofobia?Baner dotyczy slugusow Hitlera i mordercow.a nie ukraincow jako calosci.Czytajac te komentarze to smiech bierze, jakie ziemie ukrainskie?Jacy ukraincy?przez jakie wieki?Nawet nazwa ukraina pochodzi z jezyka polskiego.Jaka by polityke nie prowadzil to i tak zawsze mordowaliscie gdyz macie we krwi wiecej krwi stepowych koczownikow niz europejskiej.Jestescie narodem kundli w sensie mieszancami a marzy wam sie czysta nacja.Smiech normalnie.Miedzy zalem a mordami ktore urzadzaliscie jest ogromna roznica.Jestescie podlym plemieniem ,stworzonym do sluzenia innym.To wlaziliscie w d*** niemca a pozniej ruskim.Niedlugo sie Putin z wami rozprai.Marza wam sie nasze ziemie a nawet"swoich " nie potraficie obronic vide Krym ktrory wasz nigdy nie byl.
A sikorka-bandyta  z tym swoim " DOŻYNANIEM WATAH" to POwinien siedzieć czy wisieć ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Ciebie historii uczył !?   Lwów i okolice to nie są ziemie żadnej RUSI!!!!. Są to rdzennie Polskie ziemie zamieszkiwane przez Lechickich Lędzian, które Ruś próbowała nam kilkukrotnie odebrać, stąd tyle tam było ukraińskich popaprańców którym w głupich łbach się poprzewracało , jakiś idiota im wmówił ,że to ich tereny aż po San i mordowali Polaków na ich własnym terenie i stąd akcja Wisła , której zadaniem było wypędzenie morderców. Niestety wbijcie sobie do głów kiedyś je odzyskamy i za Wołyń podziękujemy na 362 sposoby i to jest tylko kwestia czasu.  
Ktoś kto był O WIELE LEPIEJ WYKSZTAŁCONY niż ty kiedykolwiek będziesz, że bredzisz o Lędzianach pod Lwowem, który znajdował się głęboko w za granicą Rusi z plemionami zachodniosłowiańskimi. Nawet w polskich podręcznikach do historii widać to na mapach. Co za umysł niedorozwinięty mół wyprodukować brednie o Lędzianach w okolicach Lwowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
буду чекати
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kill em all!!! Fucking ukrainian nazi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co robią władze jest zmachem na Polskę - BRAWO AGENCJA OCHRONY! Drodzy Państwo, wiecie jak będzie? Jesli kiedy kolwiek uda się chociaż część Kresów odebrac, to Ci co najgłosniej krzyczą i przeklinają, tych którzy mówią prawdę i powrotu ZIEM POLSKICH do macierzy, będą sobie wszystkie zasługi przypisywać. Obłuda k**rwa obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego doszło żeby ukraińskie bydło rozporządzało się na polskich obiektach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...